Як не потонути в потоці інформації, – Майкл Щур в Тернополі

Як не потонути в потоці інформації, – Майкл Щур в Тернополі

Про те, як не потонути в потоці інформації, розповідає у Тернополі відомий журналіст Майкл Щур.

Точніше Роман Вінтонів, який для своєї діяльності обрав такий псевдонім.

Зустріч відбувається у ресторації “Леліва”. Організовує захід ГО Personality. Основний меседж, який кожен з нас має зрозуміти, – обов’язково “фільтрувати” інформацію, яку отримуємо. Адже сьогодні ми маємо масу джерел, з яких цю інформацію отримуємо.

“Сьогодні ми маємо три екрани споживання інформації – на годинник приходить повідомлення, тоді ми його читаємо на телефоні, а потім відповідаємо на ноутбуці. І з цих трьох екранів нас бомбардують інформацією. І ця інформація невипадкова. Завдяки цій інформації ми отримуємо насолоду, і перш за все, коли ми самі щось пишемо у соцмережах чи поширюємо, а це потім отримує відгук від підписників чи друзів у соцмережах. Теперішнє покоління дітей народжуються із смартфонами. Тому є велика загроза потонути у цій інформації”, – сказав Майкл Щур.

Наслідки того, що нас бомбардують інформацією, ми стаємо дуже дратівливими, з’являється стан тривоги, ми страждаємо від інформаційного ожиріння, ми не вчимося аналізувати самостійно, ми перестаємо творити і фантазувати тощо.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована