Що буде з громадами, – скажуть депутати Тернопільської облради

Що буде з громадами, – скажуть депутати Тернопільської облради

Що буде з громадами, – скажуть депутати Тернопільської обласної ради. Адже на сесію винесли обговорення перспективного плану формування територій.

Про це зазначають у пресслужбі Тернопільської обласної ради. Там також повідомили, що сьогодні відбулася зустріч голови облради із керівниками фракцій. Сесія запланована на четвер, 28 листопада.

Робоча зустріч з керівниками фракцій в облраді. Фото – пресслужба обласної ради.

Серед питань, які будуть розглядатися, – проект нового презентованого облдержадміністрацією перспективного плану формування територій громад Тернопільської області. З цього приводу також висловляться голови районних рад та об’єднаних територіальних громад. Це питання також уже обговорювалося в ОДА із народними депутатами.

Крім того, на сесії розглянуть питання створення в області госпітальних округів. І хочуть запросити ще депутатів ВР від Тернопільщини, щоб обговорити законопроект про ринок землі.

Нагадаємо, на попередній сесії обласної ради депутати прийняли звернення до вищого керівництва країни, у якому ініціювали відставку Уряду Гончарука, а також створили міжфракційне об’єднання захисту української землі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована