Через судимість нардеп Андрій Богданець матиме проблеми?

Через судимість нардеп Андрій Богданець матиме проблеми?

У мережі поширюється інформація про те, що у народного депутата-мажоритарника від команди «ЗЕ» будуть проблеми через судимість.

Зокрема, як пише телеграм-канал «Легітимний», їхнє джерело повідомляє, що в «Слугу Народу» зараз продовжаться «чистки». «Наступний «персонаж», за яким будуть розганяти інформацію, – це нардеп-мажоритарник, округ №163 (м. Тернопіль) Андрій Богданець», – пише телеграм-канал.

Там додають, що у мережі вже давно розганяли інформацію про його проблеми з законом. Зокрема, судимість за статтею 121 КК України, (умисне тяжке тілесне ушкодження). Також він притягувався за несплату аліментів, як і мав 2 штрафи за порушення правил дорожнього руху.

Нагадаємо, згідно із витягу вироку Тернопільського міськрайонного суду від 17 серпня 2015 року, Андрій Богданець визнаний винним у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 296 (хуліганство) та ч. 1 ст. 122 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження).

Джерело – Тернопільська Липа.

За це йому призначили покарання у вигляді:

–  за ч. 1 ст. 296 КК України у виді штрафу в розмірі 8500 гривень в дохід держави;

–  за ч.  1 ст. 122 КК України у виді обмеження волі на строк 2 (два ) роки  .

Як пише сайт «Тернопільська липа», пом’якшуючими обставинами у тій справі виступили щире каяття у вчинених злочинах та наявність двох неповнолітніх дітей, 2003 та 2005 років народження. Окрім цього, Андрій Богданець перебував в зоні АТО з 13 березня 2015 року по 20 квітня 2015 року у містах Слов’янськ, Курахове, с. Піски Донецької області.

На підставі ст. 75 КК України Богданця Андрія звілнили від відбування призначеного покарання, з випробувальним терміном один рік.

Крім того, як повідомляє сайт «Думай», згідно із відомостями на сайті Тернопільського міськрайонного суду, екс-дружина «слуги народу» Марина Богданець двічі змушена була подавати на чоловіка в суд за несплату аліментів. Відповідний документ розміщений в реєстрі судових рішень України. Зокрема, є дані про позов у 2016 році. Цікаво, що в цей час Богданець заробляв десятки тисяч гривень, працюючи заступником директора на місцевій птахофабриці.

Нагадаємо, найбільше передвиборчих обіцянок дали «слуги народу», які балотувалися до Верховної ради по мажоритарних округах на Тернопільщині.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована