У Трускавці «слуг народу» навчали за десять мільйонів гривень

У Трускавці «слуг народу» навчали за десять мільйонів гривень

У Трускавці навчання народних депутатів від партії «Слуга народу» обійшлося у десять мільйонів гривень. Таку інформацію оприлюднив «Чесно».

Тижневий семінар для новообраних народних депутатів обійшовся “Слузі народу” у 10 мільйонів гривень. Громадський рух “Чесно” повідомляє, посилаючись на дані фінансового звіту партії за ІІІ квартал, пише “Українська правда“.

Фото – Українська правда.

Організовували навчання майбутніх нардепів через ТОВ “Бальнео-Тур”, що отримало за свої послуги понад 7,7 мільйона гривень. До цієї суми входять і витрати на проживання.

За послуги Київської школи економіки “Слуга народу” сплатила майже 2,1 мільйона гривень.

Ще 145 тисяч гривень партія заплатила “Укрзалізниці” за проїзд.

Вартість тижневого навчання, трансферу, проживання й харчування в розрахунку на одного учасника становила приблизно 38 тисяч гривень.

Нагадаємо, тренінг для “слуг народу” проходив з 29 липня по 4 серпня у Трускавці. У ньому взяли участь 263  народні обранці. Вони мешкали у кількох трускавецьких готелях, зокрема в “Rixos-Прикарпаття” та “Mirotel”.

Команда викладачів KSE впродовж тижня читала для майбутніх депутатів лекції з економіки, бюджетного процесу, публічної політики, розповідала про децентралізацію, освіту, оборону тощо.

Нагадаємо, раніше ми писали, якими статками володіють новообрані нардепи від Тернопільщини, а також про те, які передвиборчі обіцянки давали нардепи-мажоритарники від партії президента.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована