Три тернопільські бренди увійшли до ТОП-100 найдорожчих в Україні

Три тернопільські бренди увійшли до ТОП-100 найдорожчих в Україні

Від «Опілля» до «Ласунки». До списку ТОП-100 найдорожчих торгових марок в Україні увійшли три відомі тернопільські бренди.

Так, за даними журналу НВ, тернопільські торгові марки «Молокія», «Ласунка» та «Опілля» є найдорожчими серед інших аналогічних для кожного у своїй галузі виробників.

Зокрема, виробник молочної продукції «Молокія» цього року потрапив до цього списку вперше і зразу опинився на 63-ій позиції. У галузі пивоваріння торговий бренд «Опілля» посідає 96-ту сходинку. Порівняно із минулим роком він опустився на 5 позиції. Що ж стосується «Ласунки», яка оцінювалася у категорії продукти харчування, то вона займає 98 сходинку, що на 8 позначок нижче, ніж торік.  

Серед лідерів і вони незмінні – це бренди «Моршинська» (550 млн. доларів), «Нова пошта» (319 млн. доларів) та «Rozetka» (302 млн. доларів).

Додамо, Журнал НВ і компанія MPP Consulting щорічно складають рейтинг найдорожчих брендів країни. Сумарна вартість ста найдорожчих національних торгових марок перевищує $6,2 млрд. 

Нагадаємо, на Тернопільщині атовці відкривають власний бізнес.

Раніше ми повідомляли, що ДП “Укрспирт” готують до продажу через збитковість підприємства. У Тернопільській області з 11 заводів працюють лише чотири.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована