Третє місце на чемпіонаті України з регбі – у тернопільських регбістів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Третє місце на чемпіонаті України з регбі – у тернопільських регбістів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Третє місце у суперлізі чемпіонату України з регбі, який відбувся 15 вересня, – у тернопільських регбістів, які грали в одній команді з рівничанами.

Збірна команда West Giants продемонструвала чудовий результат за підсумками трьох ігор з командами з Києва, Львова та Харкова. Завдяки своїм зусиллям та наполегливості хлопці здобули заслужене третє місце і бронзу чемпіонату України з регбі.

Перемогу здобула харківська команда «Legion XIII». Друге місце – у львівських регбійників «Lviv Tigers».

За словами Артура Мартиросяна, голови Федерації регбі України, для українського регбіліг – цей турнір – одна з головних подій.

«Це був фінал суперліги чемпіонату України. Грали найсильніші команди України, однією із яких є тернопільська команда. Ми вже давно чекали, коли Тернопіль зможе прийняти якийсь із турів. Вражені прийомом, організацією та рівнем стадіону. Вважаємо, що маємо сюди залучати не тільки ігри національного чемпіонату, а й матчі чемпіонату Європу», – поділився своїми враженнями після турніру Артур Мартиросян.

Він також вважає, що у тернопільського регбіліг гарне майбутнє. «Знаю, що тренуються багато дітей – є резерви та зміна для старшої команди. Тому розвиватися є куди».

Що ж стосується результатів чемпіонату, то голова Федерації каже, що були команди, які прогнозовано були в лідерах, – це харківська команда «Легіон XIII», яка є незмінним чемпіоном України та базовою командою національної збірної України.

«Вразила боротьба між київськими «Rhinos» та тернопільськими «West Giants». Лише в останньому матчі стало зрозуміло, хто буде мати цього року бронзові медалі. Тому я вітаю господарів. Це гарний результат», – підсумував Артур Мартиросян.

Нагадаємо, участь у четвертому турнірі суперліги чемпіонату України взяли чотири команди West Giants (Тернопіль та Рівне), Rhiots (Київ), Legion XIII (Харків) та Lviv Tigers (Львів).

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована