Тернопільська обласна рада ініціювала відставку Гончарука

Тернопільська обласна рада ініціювала відставку Гончарука

Депутати Тернопільської обласної ради під час сьогоднішнього засідання сесії ініціювали відставку Уряду прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Передувало цьому вчорашнє підтримання законопроекту про відкритий обіг сільськогосподарських земель. А це означає, що в Україні з 2020 року скасовується мораторій на продаж землі. Депутати Тернопільської обласної ради неодноразово виступали проти такого запровадження на тих умовах, які є сьогодні, й вносили пропозиції щодо доопрацювання законопроекту. Саме тому, під час засідання сьогоднішньої сесії вони оголосили про створення міжфракційного комітету захисту української землі.

Вони наголошують на відставці Уряду Гончарука, як уряду дилетантів, а не технократів.

Водночас, обласні депутати вважають, що завжди буде реакція на дії влади, яка не радиться із суспільством. І наголошують, що власниками української землі має бути або держава, або українські громадяни. Земля не може бути товаром.

Депутати підкреслюють, що голосування за ринок землі не має нічого спільного з вимогами суспільства. Вони звернулися також до голови обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля з проханням донести цю позицію до президента та Уряду.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована