Стало відомо, хто виходить у фінал кубка області з футболу

Футбольний клуб «Нива» (Теребовля) упевнено виборює перемогу у матчі з командою «Агронива» (смт Заводське Чортківського району) та виходить у фінал кубка області з футболу.

Гра відбулася 7 серпня. За її результатами, теребовлянська «Нива» виграла у суперників з рахунком 3:0 та стала першим фіналістом кубка області. Таке повідомлення з’явилося на сайті Федерації футболу у Тернопільській області.

Теребовлянські футболісти відкрили рахунок із пенальті у першому таймі. Відзначився Богдан Слоневський, який виконав успішний пенальті. Другий тайм видався насиченішим та зіграв також на користь «Ниви». Другий гол забив Тарас Гром’як, а вже ближче до завершення матчу результативною видалася контратака до воротарського майданчика «Агрониви» і гол у виконанні Григорія Баранця.

Завершився матч з рахунком три – нуль і дозволив теребовлянській «Ниві» вийти у фінал кубка області з футболу.

Що ж стосується «Агрониви», то за час гри не було жодного яскравого моменту, що й відобразилося на кінцевому результаті.

Нагадаємо, перший матч у грі «Нива» та «Агронива», який відбувся 28 липня, також відбувся із перемогою на користь першого футбольного клубу. Матч завершився із рахунком один – нуль.

Довідково,

“Нива” (Теребовля) – “Агронива” (Заводське) – 3:0 (1:0)

28 липня. Теребовля. Стадіон “Колос”. 350 гл. +25 град.

Арбітр – Володимир Федунець (Тернопіль), асистенти – Олег Чемний (Коропець), Вадим Трач (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Борис Трач (Тернопіль).

“Нива”: Плетеницький-к, В. Кузів, В. Сороцький (Чучман, 75), Шаповал, Голованьов (Макогон, 79), Р. Кузів (Субота, 65), Олексієнко, Слоневський (Г. Баранець, 60), О. Никеруй (Кренько, 75), Гром’як, Бегашов (Б. Баранець, 46).

“Агронива”: Хвалицький, Заставецький-к, Алексевич, Тракало, Соколовський, Бурко (Савка, 77), Дурай, Новачинський (Мостовий, 60), Салія (Стриєшин, 65), Іваськів, Шелія.

Голи: Богдан Слоневський (17, з пен.), Тарас Гром’як (71), Григорій Баранець (90).

Попереджені: О. Никеруй (13), Н. Шелія (17), Я. Алексевич (43), М. Плетеницький (74).