Про справи в місті тернополян буде інформувати бот

Про справи в місті тернополян буде інформувати бот

Про справи в місті тернополян інформуватиме бот Назар. Нова функція запрацювала з 1 грудня. «Назар» відповідатиме за міські комунікації.

Про сервіс «Сіті-бот Назар» повідомляє пресслужба Тернопільської міської ради. Зокрема, бот буде сповіщати мешканців міста щодо планових та аварійних відключень міських комунікацій (вода, світло, газ, опалення тощо) за вказаною адресою.

Сіті-бот «Назар» став переможцем національного конкурсу Open Data Challenge 2019.

«Сіті-бот поєднаний з системою, у якій працює довідка 15-80 та всі комунальні служби Тернополя. Відтак, мешканці зможуть отримувати найоперативнішу та найактуальнішу інформацію щодо вимкнень міських комунікацій у кожній оселі, причини вимкнення та строки поновлення, –зазначає міський голова Сергій Надал. – Також через сіті-бота можна подати заявку щодо відсутності води чи світла в оселі, або якої-небудь аварійної ситуації на вулиці (відкритий люк, обірваний кабель, тощо)».

Як підключитись до сіті-ботаДля використання сервісу необхідно зі свого смартфону, на якому має бути встановлено Viber чи Telegram, перейти за посиланням https://citybot.pro/citybot-nazar-ternopil та обрати потрібний месенджер.

У пресслужбі додають, що сіті-бот «Назар» став переможцем національного конкурсу Open Data Challenge 2019, що проводиться за підтримки Міністерства з питань цифрової трансформації України, в партнерстві з Фондом Східна Європа, TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах та 1991 Open Data Incubator. 

Нагадаємо, у Тернополі навчатимуть парамедиків у спеціальному навчальному центрі з екстреної медичної допомоги.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована