Попри мільйони на утримання доріг рух на Тернопільщині сьогодні паралізовано

Попри мільйони на утримання доріг рух на Тернопільщині сьогодні паралізовано

Рух маршрутних транспортних засобів на Тернопільщині перекрито через погодні умови, зокрема, через ожеледь.

У той час, як фірми, які виграли тендери на обслуговування доріг в області у зимовий період, отримали на це рекордну суму майже 1,5 млрд. грн.

Нагадаємо, тендери на експлуатаційне утримання доріг взимку виграли три великі фірми “ТехноБудЦентр” – 679,5 мільйонів гривень. Майже 380 та 364 мільйонів – Авакс-проф та БМБуд.

Утім, це, очевидно, не є причиною для того, щоб належно виконувати свою роботу, адже на ранок 9 січня рух транспорту, зокрема, маршрутного, на Тернопільщині повністю паралізовано. Дороги не посипані, жоден автобус на виїхав на рейс.

У довідці Центрального автовокзалу Тернополя повідомили, що наразі рух транспортних засобів перекрито. Коли його відновлять, – не уточнюють.

За коментарем щодо ситуації на дорогах, “СЛОВО” звернулося до управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства ТОДА. Його керівник Олег Продан зазначив, що наразі працюють піскорозкидачі, по 2 КДМ на кожному напрямку.

“Вночі випав дощ, дорожні служби та підрядники не встигають справлятися з обсягом робіт та охопити відразу всі дороги області. Техніка виїхала на автошляхи. Маршрутні транспортні засоби очікуємо, що виїдуть на рейси з 10.00 години”, – зауважив Олег Продан.

Крім того, у пресслужбі облдержадміністрації додали, що у голови ОДА Ігоря Сопеля зібралося на нараду по ситуації із ожеледицею керівництво. Але чи буде голова оперативно реагувати та збирати дорожників, які не справляються з поставленим завданнями, поки що не підтверджують.

“Якщо така нарада буде, то ми обов’язково повідомимо”, – прокоментував начальник відділу взаємодії із засобами масової інформації обласної державної адміністрації Василь Ясіновський.


Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована