Понад 50 тисяч у місяць, – зарплати заступників голови Тернопільської міськради

Понад 50 тисяч у місяць, – зарплати заступників голови Тернопільської міськради

Стало відомо, скільки заробляють заступники голови Тернопільської міської ради Сергія Надала. За місяць вони отримують зарплату більше 50 тисяч гривень.

Таку інформацію оприлюднив активіст Олег Синовець на своїй сторінці у Facebook.

Він надіслав у міську раду інформаційний запит по заробітній платі чиновників за дев’ять місяців 2019 року. Так, у Володимира Дідича зарплата майже 511 тис. грн., у Владислава Стемковського – майже 420 тис. грн., у Вікторії Остапчук – лише за 8 місяців зарплата склала близько 567 тис. грн. Якщо поділити ці суми на кількість місяців, то за місяць вони отримують понад 50 тис. грн.

«Вирішив поцікавитися зарплатою деяких заступників мера і з’ясувалося, що й вони отримують вищу зарплату за народних обранців. І це вам не Київ, Дніпро, Одеса, чи Харків, це маленький Тернопіль, який щороку лідирує в антирейтингу по розміру середніх заробітних платах», – пише активіст у своєму Facebook.

Минулого тижня я оприлюднив інформацію про те, скільки заробив міський голова Тернополя лише за один (!) місяць -…

Geplaatst door Oleg Synovets op Woensdag 27 november 2019

Нагадаємо, раніше ми писали також про заробітну плату мера Тернополя Сергія Надала. За інформацією, яку отримав Олег Синовець, він заробив лише за жовтень 135 тис. 943 грн. 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована