Не допустити зради інтересів держави, – в Тернопільській облраді звернулися до Зеленського

Не допустити зради інтересів держави, – в Тернопільській облраді звернулися до Зеленського

Не допустити зради інтересів держави під час переговорів у нормандському форматі. Таке звернення зробили сьогодні керівники фракції в обласній раді.

Сьогодні керівники фракцій політичних сил в Тернопільській обласній раді підписали спільне звернення до вищого керівництва держави про недопущення здачі інтересів України під час зустрічі у нормандському форматі.

«Вчора заява лідерів фракцій, котрі представлені в парламенті, а сьогодні позиція депутатів і голів фракцій у Тернопільській обласній раді є свідченням того, що у парламенті і поза ним формується коло політичних сил, що стоять чітко на проукраїнській позиції та відстоюванні українських інтересів, – зазначив голова фракції «Європейська солідарність» у Тернопільській обласній раді Степан Барна під час спільної заяви керівників фракцій щодо недопущення порушення національних інтересів України під час переговорів в Нормадському форматі, які мають відбутися 9 грудня у Парижі.

Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук також наголосив, що реакція повинна бути миттєвою, тому не чекали на зібрання сесії, а вирішили озвучити позицію від всіх керівників фракцій політичних сил в обласній раді.

«Україна – це унітарна держава. Жодної федералізації. Ми підтримуємо європейський та євроатлантичний курс нашої держави. Жодних компромісів з ворогом не може бути. Закликаємо не допустити порушення національних інтересів нашої держави», – зірнувся Віктор Овчарук.

Про те, що органи місцевого самоврядування уже брало на себе функцію захисту національний інтересів зазначив й голова фракції ВО «Свобода» Олег Сиротюк.

«Ми розуміємо, що для керівництва нашої держави готують пастку. Але наше керівництво цього не боїться, а воно на це згодне. Тому ми підтримуємо спільне звернення з приводу недопущення втрати національних інтересів. Якщо ми побачимо такі поступки, перехід межі національних інтересів, ми будемо ініціювати разом з іншими фракціями обласної ради, і це вже було в історії, коли керівництва нашої держави нас зраджувало, то місцеве самоврядування брало на себе функцію захисту національних інтересів», – наголосив Олег Сиротюк.

Спільне звернення до вищого керівництва держави підписали всі голови фракцій в обласній раді.  

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована