На Тернопільщині служби об’єднуються в єдину екстрену допомогу

На Тернопільщині служби об’єднуються в єдину екстрену допомогу

На Тернопільщині всі служби об’єднуються в єдину екстрену допомогу «112:UA». Це роблять з метою ефективнішої комунікації та співпраці.

Зокрема, у пресслужбі Управління ДСНС України в області, повідомляють, що Управління ДСНС України в області, департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, обласне товариство сліпих, обласна організація Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю «Українське товариство глухих», обласна організація Всеукраїнської організації осіб з інвалідністю «Союз організації осіб з інвалідністю України», товариство з обмеженою відповідальністю «Українські системи та блокчейн рішення» підписали спільний Меморандум про співробітництво та взаємодію щодо впровадження Проекту «112:UA».

У пресслужбі відомства також зазначають, що роботи із встановлення програмного забезпечення, яке дозволить людям з інвалідністю отримати швидку та якісну допомогу у надзвичайних ситуаціях, розпочалися ще 28 листопада. Робоче місце обладнали в оперативно-диспетчерській службі Управління ДСНС України області.

«Натисненням лише однієї «гарячої» клавіші користувач зможе негайно надіслати сигнал про допомогу. Після отримання повідомлення, диспетчер, завдяки спеціальному програмному забезпеченню, матиме оперативну інформацію про потерпілого його медичні дані, місце перебування тощо. Це дозволить швидко відреагувати на запит та направити до місця виклику екстрену службу, відповідно до потреби абонента», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Тернополі запрацював новий сервіс “бот “Назар”, який інформуватиме містян про відключення світла, води, газу тощо.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована