Нардеп спричинив конфлікт, пояснивши, що вліз у бійку, бо був в АТО

Нардеп спричинив конфлікт, пояснивши, що вліз у бійку, бо був в АТО

Нардеп від «Слуги народу» Андрій Богданець відреагував на статті у ЗМІ про його судимість. Він написав, що вліз у бійку, тому що був… у зоні АТО.

«Почнемо з того, що у 2015-му навіть думки не мав про своє можливе депутатство. Тоді добровольцем брав участь у бойових діях на Донбасі у складі батальйону особливого призначення «Січ». Перебуваючи у короткій відпустці між ротаціями, натрапив дорогою на людину, яка спочатку провокувала, а згодом ледь не стала винуватцем аварії за нашої спільної участі. Зупинилися, почалася лайка. Під час словесної перепалки плюнув мені в обличчя.

Чому у відповідь один раз вдарив, не розрахувавши сили? Не знаю, що на той момент стало більшою причиною: поняття чоловічої гідності чи відчуття, яке відоме абсолютно усім «атошникам». Поки ти там, у бліндажах та на блокпостах, у країні, яку ти власне і захищаєш, досі твориться безлад. У політиці, в суспільстві, на автошляхах», – написав Андрій Богданець на своїй сторінці у Facebook.

З одного боку, шкода, а з іншого – навіть розумію наших опонентів, яким нічого не залишається робити, як шукати сенсації…

Geplaatst door Андрій Богданець op Donderdag 28 november 2019

Утім, згідно із рішенням суду новобраний нардеп був у зоні АТО трохи більше місяця. Про це також пише телеграм канал «Темний рицар».  

«Бійка, за яку судили народного депутата Андрія Богданця від «Слуги Народу» в/о 163, відбулася 18 листопада 2014 року, а в АТО він був (на базі батальйону) з 13 березня по 20 квітня 2015 року, тобто аж 37 (!!!) днів! По суті, Богданець відсидів 37 днів на базі батальйону «СІЧ» для того, щоб, прикрившись УБД, уникнути серйозного покарання за бійку», – йдеться у повідомленні.

Натомість Андрій Богданець каже, що ніколи не приховував цього факту і додає: «А зрештою – нехай розсудить Господь Бог, адже згідно з чинним законодавством такі події жодним чином не впливають ані на можливість бути депутатом, ані на моє власне бажання справжніх позитивних змін в Україні!».

Нагадаємо, Андрій Богданець переміг на парламентських виборах у липні 2019 по 164-ому округу (м. Тернопіль). Ми вже писали, що згідно із витягу вироку Тернопільського міськрайонного суду від 17 серпня 2015 року, Андрій Богданець визнаний винним у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 296 (хуліганство) та ч. 1 ст. 122 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження).

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована