Міст у Лисівцях не відновлено. Нардеп від Тернопільщини каже, що йому збрехали

Міст у Лисівцях не відновлено. Нардеп від Тернопільщини каже, що йому збрехали

Міст у Лисівцях не відремонтовано. Народний депутат, який представляє інтереси нашої області у Верховні раді каже, що його обдурили.

Про це Володимир Гевко написав на своїй сторінці у Facebook. Він, нагадаємо, виграв вибори по 167-ому виборчому округу, а це Чортківський, Борщівський та Заліщицький райони від «Слуги народу». Саме міст у селі Лисівці знаходиться у Заліщицькому районі.

«Шановні друзі, хочу написати кілька слів щодо ситуації з відновленням мосту біля с. Лисівці. Це болюче питання турбує багатьох людей і особливо мене, тому я постійно тримаю його на контролі, – пише нардеп. – Дехто вже навіть приписує мені обіцянку відбудувати міст до кінця осені .. Я ніколи не обіцяю того, чого не можу зробити сам .. я не будую мости. З вересня я можу здійснювати тільки депутатський контроль за самими процесами, що активно і роблю!».

Шановні друзі, хочу написати кілька слів щодо ситуації з відновленням мосту біля с. Лисівці. Це болюче питання турбує…

Geplaatst door Володимир Гевко op Zondag 8 december 2019

Володимир Гевко каже, що 1 серпня написав у ФБ пост: «Сьогодні я отримав запевнення, що відновлювальні роботи (які тоді були на тривалий час призупинені) розпочнуться вже за кілька днів (і вони дійсно розпочались), а до кінця осені по мосту можна буде знову безпечно їхати!» … Тому, обіцяли в першу чергу мені і якщо комусь збрехали, як дехто пише, то це мені! Чому так складається і хто тут винен? .. зараз я цим питанням активно займаюсь».

За словами народного депутата, в нього вже було ряд розмов і з керівництвом служби автомобільних доріг області, які безпосередньо відповідають за цей об’єкт, і з головою Тернопільської ОДА, Міністром інфраструктури, заступниками міністра фінансів та іншими!

«Сьогодні я роблю все, що від мене залежить, щоб вирішити цю проблему! Знаю, що була халатність службових осіб, що судами заблоковані рахунки і є борги перед підрядниками .. але це людей не цікавить .. всі ми хочемо, щоб відновився рух! Тому я і надалі буду контролювати це питання і робитиму все, щоб якомога швидше люди могли вільно переїжджати на інший бік річки!
Станом на сьогодні рахунки вдалось частково розблокувати і провести ряд оплат підрядникам, щоб продовжували роботи .. Про подальший хід подій буду також вас інформувати!», – додав Володимир Гевко.

Нагадаємо, вже скоро буде рік, як міст у Лисівцях обвалився. Ми писали, що у серпні там розпочався ремонт мосту, а вже у вересні люди звернулися за допомогою до Володимира Гевка.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована