За півроку нардепи з Тернопільщини не виконали жодної з обіцянок

За півроку нардепи з Тернопільщини не виконали жодної з обіцянок

За майже півроку з часу парламентських вибрів народні депутати-мажоритарники з Тернопільщини не виконали жодної з обіцянок.

Продовжуємо розповідати про передвиборчі обіцянки народних депутатів, які пройшли до Парламенту по мажоритарних округах від Тернопільської області. Сьогодні йтиметься про самовисуванців Миколу Люшняка та Івана Чайківського. У них на двох 34 обіцянки, які вони задекларували у своїх передвиборчих програмах.

Зокрема, Іван Чайківський став народним депутатом вперше. Він балотувався по 165-ому виборчому округу. У своїй передвиборчій програмі дав 15 обіцянок. Деякі з них перетинаються з обіцянками «Слуги народу».

Іван Чайківський обіцяв відновлювати дороги, підтримувати і розвивати екологічні проєкти, домогтися прямого народовладдя, яке має бути доступним зі смартфона, домогтися усунення корупційних «накруток» та дотації з бюджету для зниження тарифів.

Для округу Чайківський обіцяв підтримувати і розвивати проєкти озеленення, домагатися більшого фінансування та залучати інвестиції в місцеві проєкти, а також розвивати туризм, відновити пам’ятки та сформувати єдину туристичну карту свого округу для кожного району для різних груп мандрівників.

Що ж стосується Миколи Люшняка, то він уже був нардепом попереднього скликання. Утім, з цього досвіду виконав лише 13% обіцянок. У новій передвиборчій програмі пан Люшняк дав 19 обіцянок.  

Обіцяв створити нові робочі місця та облаштувати Бучацький госпітальний округ, забезпечити розвиток курортно-рекреаційного та туристичного потенціалу краю, реконструювати та будувати фізкультурно-оздоровчі, соціально-культурні та медичні заклади, школи та дитячі садочки, будувати та реконструювати об’їзні дороги в Теребовлі.

Про обіцянки інших трьох мажоритарників, які пройшли до Ради від «Слуги народу», ми писали раніше. У них, власне, найбільше обіцянок.

За інформацією порталу “Слово і Діло”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована