Дороги в Тернополі прибиратимуть дві фірми-монополісти

Дороги в Тернополі прибиратимуть дві фірми-монополісти

Дороги в Тернополі прибиратимуть взимку дві фірми-монополісти «Авакс Проф» та ТОВ «Техно-Буд-Центр», а також комунальне підприємство міста.

Як повідомляють у пресслужбі Тернопільської міської ради, комунальні служби та підрядні організації готові до своєчасного очищення основних магістральних доріг та тротуарів міста від снігу та ожеледиці.

За належний стан доріг та тротуарів в місті відповідатимуть фірми «Авакс Проф» та ТОВ «Техно-Буд-Центр», які також мають найбільші замовлення на ремонт державних та місцевих доріг в області. Разом з ними працюватиме й комунальне підприємство Тернопільської міської ради «Міськшляхрембуд».

Зокрема, прибирання доріг, тротуарів та бульварів у Центрі, м-рні Новий світ, масивах Сонячний та Східний здійснюватиме підрядна організація ТОВ «Авакс Проф», на масиві «Дружба» – КП «Міськшляхрембуд», а об’їзні шляхи та дороги у Кутківцях, Пронятині і Березовиці прибиратиме ТОВ «Техно-Буд-Центр».

За прибудинкові території відповідальні ОСББ та управителі.

За прибирання міжквартальних проїздів цього зимового сезону відповідатимуть управителі житлового фонду в місті (ЖЕКи та ОСББ).

Додамо, «Укравтодор» планує ввести плату за проїзд по дорогах для великовантажного транспорту.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована