Володимир Крутовський: Ми довели, що в Тернополі є регбі! (інтерв’ю)

Володимир Крутовський: Ми довели, що в Тернополі є регбі! (інтерв’ю)

Володимир Крутовський, тренер тернопільського регбійного клубу «Терен», поділився першими враженнями після гри на суперлізі чемпіонату України.

Участь у цьому турнірі, який приймав Тернопіль, взяли чотири команди: збірна команда Тернополя та Рівного «West Giants», «Rhiots» (Київ), «Legion XIII» (Харків) та «Lviv Tigers» (Львів).

За підсумками ігор, перемогли харків’яни. Друге місце – у львів’ян, а третє – у нашої команди «West Giants».

– Які враження після турніру, чи справдилися очікування?

– Ми посіли третє місце і це дуже добре. Сьогодні ми показуємо, що можемо грати регбі і, власне, що в Тернополі є регбі!

– Те, що трибуни на стадіоні не були заповнені, засмутило Вас?

– Трішки засмутило. Мені здається, що в нас звикли за інерцією ходити більше на футбол, але, насправді, є дуже багато цікавих видів спорту і регбі в тому числі. Він дуже цікавий. І, як показала практика, всі глядачі були дуже зацікавлені та задоволені, вболівали та підтримували команди. Я думаю, що з часом, коли будуть проводитися такі турніри постійно, то глядачі зрозуміють і будуть приходити підтримувати свою команду.

– Чому потрібно грати регбі?

– Бо це не лише один вид спорту направлений на щось. Регбі – це боротьба. Це швидкий біг. Тактичні дії. Взаємодія команди. Регбі – це поєднання багатьох видів спорту. Тому регбі дає дуже великий заряд.

– Чи ставили собі за мету потрапити у трійку лідерів?

– Ми виходимо не заради місць, насправді. Ми виходимо, щоб грати регбі. Бо грати регбі – не важливо чи ти програєш чи виграєш, ти отримуєш максимальне задоволення від гри, від перебування на полі, від тих сутичок, від хороших дій, які проходять від команди. А вже коли перемагаєш і отримуєш нагороду, то, звичайно, це дуже великий плюс і ми радіємо цьому.  

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована