Водне управління Тернопільщини очолила людина часів правління Януковича

Водне управління Тернопільщини очолила людина часів правління Януковича

Сьогодні, 21 січня, у Регіональному офісі водних ресурсів області призначили нового керівника. Ним стала людина часів правління Януковича Тарас Капуста.  

Що цікаво, що Тарас Капуста уже очолював водне управління, але у 2017 році його звільнили. Його наступником на цій посаді став колишній голова Збаразької РДА Анатолій Качка.

Сьогодні нового старого очільника Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області колективу представила колективу директорка департаменту водного менеджменту Держводагентства Ольга Лисюк.

21 січня 2020 року відбулися збори колективу Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області з нагоди…

Geplaatst door Регіональний офіс водних ресурсів у Тернопільській області op Dinsdag 21 januari 2020

Тарас Капуста керував водними ресурсами області протягом багатьох років. За цей період про його діяльність у медіа багато неоднозначних відгуків, які, власне, були не на розвиток управління. Утім, цей факт з біографії Тараса Капусти, очевидно, не дуже збентежив нове керівництво Держводагентства.

Крім того, біографія у нового очільника також не бездоганна. Його призначили на посаду за часів правління Януковича. В обласній раді попереднього скликання він був депутатом від фракції «Єдиного центру» та входив до прорегіоналівського міжфракційного об’єднання «Стабільність і реформи». А ще раніше, з 2006 по 2010 рр., обіймав посаду голови Чортківської РДА. Після звільнення у 2017-ому з водного управління області він перемандрував очолювати Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована