Вибухівка, від якої постраждав ректор ТНЕУ, мала уражаючі елементи

Вибухівка, від якої постраждав ректор ТНЕУ, мала уражаючі елементи

Вибухівка, від якої постраждав ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий, містила в собі уражаючі елементи. Про це повідомили в поліції.

«На території будинку, де проживає Андрій Крисоватий, стався вибух. Ректор ТНЕУ отримав важке поранення руки. Йому розірвало кисть лівої долоні. Його дружина також отримала осколкові поранення», – повідомив під час брифінгу начальник ГУНП у Тернопільській області Олександр Богомол.

Він розповів, що вранці всі необхідні для такої роботи служби працювали на місці події. Уже вдалося завершити обстеження місця події та навколишньої території, опитати сусудів, триває збір інформації з камер відеоспостереження.

«Ми з’ясували, що спрацював саморбний вибуховий пристрій за рахунок детонації. На жаль, він мав в собі уражаючі елементи у вигляді алюмінієвих дротів, а також цвяхів та інших деталей, які були явно направлені на спричинення тілесних ушкоджень і можливо навіть вбивства потерпілого чи потерпілих», – поінформував Олександр Богомол.  

За його словами, наразі проводиться широкий комплекс слідчо-оперативних заходів та слідчих дій. Поліції відомо, що даний вибуховий предмет було встановлено близько другої ночі невідомою особою біля хвіртки на подвір’ї ректора.

Також, за нашою інформацією правоохоронців, стан потерпілих важкий, але стабільний. Загрози життю немає, але у потерпілих важкі травми. «Ми здійснюємо заходи щодо охорони потерпілих та встановлення осіб, які скоїли злочин», – додав Олександр Богомол.  

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована