Андрій Крисоватий та його дружина – під цілодобовою охороною

Андрій Крисоватий та його дружина – під цілодобовою охороною

Андрій Крисоватий та його дружина під цілодобовою охороною в лікарні. Замах на життя ректора, нагадаємо, стався 4 вересня, у нього вдома.

Як пише сайт «20 хвилин», доба після вибуху на подвір’ї ректора ТНЕУ Андрія Крисоватого: поліція розшукує підривника та переведена на посилений варіант несення служби. А в університеті максимально посилили охорону та щораз наголошують студентам, як поводитись. Хоча заклад працює в штатному режимі.

– Пацієнта прооперували, – повідомив головний лікар Університетської лікарні Василь Бліхар. – Стан і чоловіка, і дружини важкий, але не критичний. Обоє вже в палаті, яка під цілодобовою охороною, і нікого зі сторонніх туди не пускають.

І Андрій Крисоватий, і його дружина пані Оксана повністю забезпечені усім необхідним, запевнив медик, коли йшлось про медикаменти чи інші потреби. Однак про діагнози – ані слова.

Зловмисника, який підклав подарунковий пакет з небезпечною вибухівкою на подвір’я ректора, поки не знайшли. Поліція переведена на посилений варіант несення служби.

– Частина залучені до патрулювань вулиць та громадських місць, інші проводять оперативно-розшукові заходи для встановлення особи, яка вчинила кримінальний  злочин, – повідомив заступник начальника відділу комунікації Головного управління нацполіції в області Андрій Василик. – Вкотре звертаємо увагу всіх: не піднімайте та не беріть до рук пакети, коробки чи інше. Помітили щось незрозуміле чи «забуте» кимось – телефонуйте 102.

Микола Шинкарик, першй проректор ТНЕУ, запевнив: університет працює в штатному режимі. Триває не лише навчальний процес, а й проводять круглі столи, квести – усе те, що було заплановане раніше.

– Пробуємо в гуртожитках посилити пропускний режим. Надіюсь, що всі  поставляться до цього з розумінням, – повідомив Микола Шинкарик. – Сьогодні до нас звернулась міськрада. Попросили керівників підрозділів зустрітись зі студентами, пояснити все та ще раз наголосити на правилах поведінки. Більше того, сьогодні штаб цивільного захисту пройшов про всіх факультетах. І знову пояснювали студентам, як поводитись. Словом, зосередили увагу на безпеці.

В університеті візуально побільшало охоронців, розповіли як студенти, так і викладачі. Усі, хто мають стосунок до вузу, стривожені. Та бажають швидкого одужання своєму ректору.

– Сьогодні мав змогу відвідати Андрія Ігоровича і Оксану Іванівну у лікарні, – розповів Микола Шинкарик. – В обох є певна динаміка на краще, це вселяє надію, що все буде добре, і вони швидко одужають. Андрій Ігорович – борець, він молодець і сильний чоловік. Кілька хвилин розмовляли. Переказав вітання від усіх та побажання швидкого одужання. Дай Бог, вони швидко повернуться до звичного життя. Колеги щиро дякують і керівництву лікарні, і всьому медперсоналу, хто долучився до порятунку родини Крисоватих.

– Особливе дякую нашим лікарям, вони аси! – наголошує Микола Шинкарик. – Це нам велика допомога в такі хвилини. Ми відчуваємо плече наших друзів – усі ректори дзвонили, пропонували свою допомогу. За ці півтори доби я не спілкувався з байдужими людьми… Тепер все в руках Божих…

Нагадаємо, відразу після замажу на життя ректора Андрій Богданець, народний депутат від міста Тернопіль, заявив, що йому відомо, хто скоїв замах на життя Андрія Крисоватого.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована